مدافع تیم ملی انگلیس سوژه کاربران ایرانی شد!

به گزارش پیامد نیوز به نقل از خبرآنلاین، منچستر یونایتد در این فصل نتایج خوبی نگرفته و حتی این احتمال وجود دارد که این تیم نتواند سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. بدون شک یکی از ضعیف ترین بازیکنان این فصل شیاطین سرخ هری مگوایر بود. مدافعی که در این فصل اشتباهات وحشتناکی را انجام داد و هواداران این تیم هم به شدت از عملکرد این بازیکن انتقاد کردند.

کاپیتان منچستر یونایتد که با تیم ملی کشورش در جام جهانی به مصاف تیم ملی کشورمان خواهد رفت، شرایط خوبی را در چند وقت اخیر سپری نکرده و حتی خیلی از هواداران یونایتد معتقدند این بازیکن نباید دیگر کاپیتان تیمشان باشد. اشتباهات متوالی این بازیکن در یک سال اخیر باعث شد که او حتی در جریان دیدار دوستانه انگلیس مقابل ساحل عاج توسط هواداران خودی هو شود.

مساله‌ای که از دید برخی کاربران ایرانی اینستاگرام هم دور نمانده و بعد از مشخص شدن قرعه ایران در جام جهانی و همگروهی با انگلیس، آنها زیر یکی از پستهای جدید این بازیکن، ابراز امیدواری کرده‌اند که او در بازی مقابل ایران هم به اشتباهاتش ادامه دهد تا شاگردان اسکوچیچ از سوتی‌های احتمالی این بازیکن نهایت استفاده را ببرند و بتوانند در اولین بازی‌شان در جام جهانی ۲۰۲۲ دست به یک کار بزرگ بزنند و انگلیس را شکست دهند.

یک نفر در مورد مگوایر نوشت : تو تنها دلخوشی ما ایرانی ها هستی. منتظر اشتباهات تو در بازی مقابل ایران هستیم.فرد دیگری نوشته بود: لطفا روی طارمی خطای پنالتی انجام بده .
کاربر دیگری هم از او خواسته که جلوی ایران همان بازیکنی باشد که در چند وقت اخیر بوده. پیامی که توسط چند نفر دیگر هم منتشر شده و آنها با زبان فارسی و انگلیسی، علاقه‌شان به مدافع تیم ملی انگلیس را نشان داده‌اند!. فرد دیگری هم به او لقب هری پاتِر را داد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.