محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در آمریکا کدامند؟ /تلگرام و واتساپ در رتبه آخر!

بر اساس آماری که توسط دیتاریپورتال تحت عنوان Digital report 2024 از روی کاربران اندرویدی اخذ شده، کاربران آمریکایی بیشترین وقت خود را در ماه صرف شبکه اجتماعی ویدئویی چینی تیک تاک می‌کنند.

به گزارش پیامدنیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه،کاربران آمریکایی ماهانه به طور متوسط ۴۵ ساعت و ۳۷ دقیقه وقت صرف تیک تاک می‌کنند.

بدین ترتیب تیک تام با فاصله زیاد با سایر شبکه‌ها در راس قرار دارد. این در حالی است که بایدن لایحه ممنوعیت تیک تاک را امضا کرد تا به قانون اجرایی تبدیل شود.

شبکه یوتیوب نیز با ۲۶ ساعت و ۲۰ دقیقه در مقام دوم در آمریکا قرار دارد. فیس بوک با ۱۷ ساعت و ۱۹ دقیقه در رتبه سوم و اینستاگرام با ۱۱ ساعت و ۱۸ دقیقه در مقاک چهارم و اسنپ چت نیز با ۸ ساعت و ۵۱ دقیقه در رتبه پنجم قرار گرفته است.

این آمار توسط دیتاریپورتال تحت عنوان Digital report 2024 از روی کاربران اندرویدی اخذ شده است. از سوی دیگر لینکدین با ۵۵ دقیقه در ماه کمترین اقبال را در میان شبکه‌های اجتماعی میان کاربران آمریکایی دارد.

بر این اساس واتساپ با ۴ ساعت و ۱۸ دقیقه در مقام ششم و فیس بوک مسنجر با ۴ ساعت و ۵ دقیقه در مقام هفتم و ایکس {توئیتر} با ۳ ساعت و ۲۲ دقیقه هشتم و لاین با ۳ ساعت و ۲۱ دقیقه در مقام نهم و تلگرام با ۳ ساعت و ۳ دقیقه در مقام دهم و پینترست با ۱ ساعت و ۵۳ دقیقه در رتبه یازدهم و لینکدین نیز همان طور که گفته شد با ۵۵ دقیقه در رتبه دوازدهم جای گرفت.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.