آن تماشاچی زردپوش باید دادگاهی شود!

مدیرعامل اسبق باشگاه سپاهان گفت: با شخصی که به بانوان پرسپولیسی توهین کرد باید قضایی برخورد کنند.

به گزارش پیتامدنیوز، مسعود تابش درباره اتفاقات حاشیه‌ای دیدار پرسپولیس و سپاهان به خبرنگار ورزشی «اطلاعات آنلاین» گفت: هر دو طرف مشکل داشتند؛ هم پرسپولیسی‌ها و هم سپاهانی ها. من این رفتار‌ها را قبول ندارم و برایم دردناک بود تماشای آن اتفاقات حاشیه‌ای رو سکوها. هواداران پرسپولیس به تک تک بازیکنان سپاهان توهین کردند. یک فرد هم پیدا شد که با عنوان لیدر سپاهان آن صحبت‌های زشت را درباره خانم‌ها بر زبان آورد. آن فرد را نمی‌شناختم. زمان ما نبود. حالا چه زمانی لیدر شده است بنده خبر ندارم.

مدیرعامل اسبق سپاهان افزود: روز بازی انواع و اقسام توهین‌ها به خانواده امید نورافکن شد و بعد هم نوبت رامین رضاییان شد. هر دو سوی ماجرا رفتار‌های بدی نشان دادند. این دو تیم از ریشه و مکتب شاهین هستند. همیشه افتخار می‌کردیم به حضور در آن مکتب و متاسفم حالا اینگونه شده است.

وی افزود: ریشه این اتفاقات در خود جامعه است. شما از کنار یک مدرسه راهنمایی عبور می‌کنید می‌بینید در محاوره هایشان از چه الفاظی استفاده می‌کنند. این فاجعه است.

تابش گفت: همه باشگاه‌ها فرهنگی هستند، اما تنها مقوله‌ای که به آن پرداخته نمی‌شود همین است. کدام فعالیت فرهنگی می‌شود؟ اصلا بودجه فرهنگی باشگاه‌ها چقدر است؟ زمان ما یک کار‌هایی کردیم و حتی اساسنامه را تغییر دادیم. وقتی از خانواده کار خراب می‌شود تکلیف روشن شد.

وی افزود: باز هم می‌گویم فحاشی از دو طرف بود. باور کنید یکی از بچه‌های من که استعداد فوتبال دارد به واسطه همین شرایط اجازه ندادم ادامه دهد. برخی رشته‌ها که به دانشگاهی معروف هستند هم این شرایط را دارند. آنجا هم متاسفانه شرایط بد شده است. مثلا در بسکتبال این رفتار‌ها را روی سکو‌ها دیدم و تاسف خوردم.

وی درباره نقش فدراسیون فوتبال گفت: هم آن‌ها نقش دارند و هم دیگر بخش ها. من اخیرا با یکی از فرماندهان یگان ویژه همکلام بودم و به شوخی به ایشان گفتم تعداد شما از تماشاگران بیشتر شده، اما اثری ندارد. باید ریشه یابی کنید که چرا این اتفاقات می‌افتد. حتی برخی مدیران باشگاه‌ها و مربیان مسایل فرهنگی را رعایت نمی‌کنند.

پیشکسوت سپاهان گفت: من بودم با آن شخص که به بانوان پرسپولیسی توهین کرد قضایی برخورد می‌کردم. خود باشگاه سپاهان باید شاکی می‌شد. این فرد آبروی یک شهر را به بازی گرفت. آن پرسپولیسی‌های فحاش هم آبروی تهران را بردند.

تابش درباره تشویق شدن محرم نویدکیا روی سکو‌ها از سوی هواداران سپاهان به «اطلاعات آنلاین» گفت: به نظر من الان نویدکیا گزینه خوبی است. البته تا جایی که می‌دانم آقای مورایس سال بعد هم قرارداد دارد، اما اگر قرار باشد که او برود محرم بهترین گزینه است؛ هر چند در گذشته نویدکیا را سوزاندیم.

وی در پایان درباره نتایج سپاهان در لیگ برتر گفت: تیم دوم سپاهان هم می‌توانست قهرمان شود. به نظرم بازیکنان خارجی جذب شده فاقد کیفیت بوده اند. علاقه ندارم درباره مورایس حرفی بزنم، اما تعدادی از این خارجی‌هایی که آورده باید دیپورت شوند. سپاهان در بخش آکادمی خوب کار می‌کند و چرا از بچه‌های خودمان استفاده نمی‌کنیم. سپاهان هم پارسال و هم امسال باید با ۱۰ امتیاز اختلاف قهرمان می‌شد، ولی نمی‌دانم چرا ناکام شدند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.