تصویرسازی عجیب تلویزیون درباره حمله سپاه به اسرائیل +عکس

در حالی که بیش از دو هفته از حمله موشکی به اراضی اشغالی می‌گذرد صداوسیما در اقدامی عجیب سوژه خنده کاربران شد.

به گزارش پیامد‌نیوز، به نقل از اطلاعات آنلاین، بعد از اقدام مقتدرانه موشکی علیه مواضع اسرائیل در پاسخ به حمله ناجوانمردانه به کنسولگری ایران در سوریه، شبکه‌های سیما در اقدامی هماهنگ با درج لوگوی “وعده صادق” به حمایت از این اقدام ملی پرداختند.

نکته جالب در طراحی این لوگو که گوشه تصویر خروجی تمام شبکه‌های سیما درج شده بود، نماد حملات موشکی و قدرت موشکی کشور بور که ابتدا به صورت موشک‌هایی در حال سقوط درج شده بود و چند روز بعد با تذکراتی به “موشک‌هایی در حال پرتاب” تغییر یافت.

با این حال هم اکنون همچنان بسیاری از شبکه‌های سیما از لوگوی ابتدایی که گویی ایران موشک‌باران شده(؟!) استفاده می‌کنند. حتی پویش شبکه پویا نیز با لوگوی موشک‌های در حال سقوط به داخل در شبکه‌های مختلف تبلیغ می‌شود.

این ناهماهنگی و کج سلیقگی سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی شد. شبکه اول و سه سیما از نماد حمله موشکی استفاده می‌کنند و شبکه دو و نسیم همچنان از تصویر سقوط یا بمباران موشکی به سمت داخل! سایر شبکه‌های سیما نیز به همین منوال از دو لوگوی قدیم و جدید استفاده می‌کنند.

شایان ذکر است دولت در سال جدید بالغ بر ۲۴هزار میلیارد تومان بودجه مستقیم برای صداوسیما در نظر گرفته است. همچنین بیش از ۲۲میلیارد تومان بودجه شورای نظارت بر صداوسیما در سال جاری است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.