افشاگری جهانبخش در گفتگو با فردوسی‌پور: برای خواندن سرود زیر فشار بودیم!

جهانبخش درباره حواشی قبل از اعزام به قطر گفت: از نظر زندگی شخصی و اجتماعی یکی از نقطه‌های سیاه من بود.

به گزارش پیامدنیوز، علیرضا جهانبخش، ستاره ملی‌پوش تیم فاینورد در گفتگو با عادل فردوسی‌پور در برنامه فوتبال 360 درباره حواشی تیم ملی در جام جهانی صحبت کرد.

او درباره شرایط ملتهب کشور در زمان برگزاری اردوی تیم ملی در اتریش و حواشی مختلفی چون جشن تولد علیرضا بیرانوند، شادی بعد از گل بازیکنان مقابل اروگوئه، دیدار با رئیس جمهور و عکس‌های جنجالی پیش از جام جهانی گفت: از نظر زندگی شخصی و اجتماعی یکی از نقطه‌های سیاه من بود. یک سری اتفاقات مختلفی افتاده بود که مردم درباره‌اش نمی‌دانند. در آن زمان طوری به مردم نشان دادند که باید نشان داده می‌شد. شادی بازی با اروگوئه یک اتفاق لحظه‌ای بود. در فوتبال به صورت لحظه‌ای نمی‌توانید بگویید. در بازی با اروگوئه که حساس بود و بازیکنان ما می‌زدند خب در آخرین دقایق گل زدیم و کنترل سخت است. شما خودت سال‌ها در فوتبال بودی و نمی‌دانی چگونه است.

جهانبخش درباره سکوت بازیکنان و صحبت نکردن درباره اتفاقات کشور و افزایش فاصله تیم ملی و مردم گفت: بچه‌ها هیچکدام درباره این مسائل صحبت نکردند ولی من با توجه به وظیفه‌ای که دارم باید بگویم بچه‌های تیم ملی در آن زمان هر کاری می‌کردند اشتباه بود. آن‌ها این وسط گیر کرده بودند. یعنی یک توقعی از سمت مردم بود و طرف دیگر مسئولینی که وزارتخانه‌ها بودند و فشارهایی که وجود داشت و بحث خانواده بچه‌ها بود. شما این فشارها را در نظر بگیرید برای تیمی که سه روز بعد بزرگ‌ترین بازی زندگی‌اش را جلوی انگلیس دارد. قبل بازی هم این فشار روی ما بود که سرود خوانده شود ولی با بچه‌ها به این نتیجه رسیدیم به احترام مردم نخوانیم. همین فشارها بازی بعدی هم بود با شدت بیشتر که بچه‌ها سرود را خواندند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.