خبر جدید از رتبه‌بندی معلمان/ فرهنگیان حتما بخوانند!

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی درباره روند رسیدگی به اعتراض معلمان نسبت به اجرای طرح رتبه‌بندی توضیح داد.

به گزارش پیامدنیوز، محسن زارعی در بخش خبری صبحگاهی درباره روند رسیدگی به اعتراض معلمان نسبت به اجرای طرح رتبه‌بندی برای آنان که از امروز آغاز شده است، بیان کرد: دسته‌بندی اعتراض‌ها متفاوت است برخی نسبت به مستندات بارگذاری شده، برخی نسبت به رتبه دریافتی و برخی هم به روند اجرای کار نقد دارند که تمام موارد مطرح شده از سوی همکاران لحاظ و رسیدگی می‌شود.

به نقل از تسنیم، وی درباره زمان رسیدگی به اعتراضات گفت: روند بازنگری از امروز شروع شده است و با توجه به نوع رسیدگی زمان رسیدگی به آن نیز متفاوت است، به عنوان مثال رسیدگی به بارگذاری مدرک نسبت به اعتراض در مورد روند رتبه‌بندی زمان کوتاه‌تری نیاز دارد؛ بنابراین با توجه به نوع درخواست زمان رسیدگی متفاوت است.

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با اشاره به دریافت رتبه استحقاقی اظهار کرد:  بعد از رسیدگی به اعتراضات بنا بر ماده 14 قانون، هیئت ممیزه رتبه را تعیین و اجرای حکم از طریق دریافت رتبه استحقاقی برای معلمان صورت می‌گیرد.

پیش از این هم اعلام شده بود که روند رسیدگی به اعتراضات از 19 فروردین و در بستر سامانه my.medu.ir آغاز خواهد شد و  بعد از بررسی کارگروه‌های تخصصی هم نتایج نهایی آن از طریق سامانه به همکاران ابلاغ خواهد شد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.