مدافع برزیلی جایگزین یزدانی در استقلال می‌شود

رافائل سیلوا مدافع برزیلی مدنظر تیم فوتبال استقلال برای انجام تست‌های پزشکی وارد ایران شد تا در صورت موفقیت قراردادش را نهایی کند.

به گزترش پیامد نیوز، سیلوا مدافع برزیلی و سابق باشگاه الفیصلی عربستان، جهت توافق نهایی با باشگاه استقلال و انجام تست‌های پزشکی، بعدازظهر امروز وارد ایران شد.

رافائل سیلوا دا آرودا مدافع ۲۹ ساله و ۱۹۳ سانتیمتری است که در شهر کویابا در غرب برزیل به دنیا آمد. این بازیکن فوتبالش را از تیم ریو پِرِتو برزیل آغاز کرد و سپس راهی تیم پونته‌پرتا شد و حضور در سری A و سری B برزیل را تجربه کرد. بوآ اسپورتو، کریسیوما و گویاس در سری B برزیل دیگر تیم‌هایی هستند که سیلوا تجربه پوشیدن پیراهن آنها را در کارنامه دارد. این مدافع باتجربه پس از چند سال حضور در سری B، در سال ۲۰۱۸ راهی تیم بوآویشتا پرتغال شد و یک فصل نیز برای این تیم به میدان رفت. سیلوا در سال ۲۰۱۹ راهی تیم الفیصلی عربستان شد و در این مدت ۷۴ بار برای این تیم به میدان رفت و فصل گذشته نیز توانست با الفیصلی عنوان قهرمانی جام حذفی عربستان و سهمیه مستقیم آسیایی را به دست بیاورد.

سیلوا تا پیش از پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی عربستان و فسخ قرارداد با الفیصلی، در ۱۳ دیدار از ۱۸ هفته ابتدایی فصل جاری لیگ حرفه‌ای عربستان به میدان رفت و یک گل نیز در دیدار برابر تیم الهلال به ثمر رساند. این بازیکن همچنین در دیدار سوپرجام عربستان ۹۰ دقیقه مقابل الهلال بازی کرد.

استقلال

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.