استقلال بازهم از آسیا حذف شد!

استقلال به صورت قطعی از این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد و تیم دیگری جایگزین آبی های پایتخت می شود.

به گزارش پیامدنیوز، استقلال برای دومین بار از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد. مدیران باشگاه موفق نشدند که در موعد مقرر، مطالبات خود را که طلب استراماچونی در صدر آنها قرار داشت، پرداخت کنند. رایزنی های تیم مدیریتی علی فتح‌الله‌زاده برای دریافت ۱۰۰ میلیارد تومان از همراه اول نیز بی نتیجه بود تا آبی های پایتخت برای دومین سال متوالی نتوانند در این پیکارها شرکت کنند.

به نقل از خبرورزشی، دو روز پیش بود که محمدحسین زرندی مدیررسانه ای استقلال اعلام کرد که مدیرعامل این باشگاه نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و خواستار دریافت مهلت زمان بیشتر جهت ارسال مدارک و تسویه حساب با طلبکاران شده است. شنیده می شود که فدراسیون فوتبال نیز با AFC مذاکراتی داشته تا زمان بیشتری جهت تکمیل مدارک و دریافت مجوز حرفه ای به کشورها داده شود که این مسئله از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا رد شده و ۳۱ مارس، آخرین مهلت ارسال مدارک عنوان شده است.

نکته ناراحت کننده برای هواداران استقلال این است که حتی در صورت تکرار قهرمانی آبی ها در لیگ برتر و یا بالای سر بردن کاپ قهرمانی جام حذفی نیز نمی تواند بلیت بازگشت آنها به آسیا را صادر کند. پیگیری های خبرنگار ورزش سه نشان می دهد که همان تاریخی که از قبل تعیین شده بود (۳۱ مارس)، آخرین فرصت مدیران باشگاه برای تسویه با طلبکاران بوده و تیم هایی که تا این زمان بدهی های خود را پرداخت نکرده باشند، حتی در صورت قهرمانی در رقابت های در حال برگزاری نیز مجوز حرفه ای دریافت نمی کنند.

بدون شک خبر حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، تلخ ترین خبر برای هواداران این تیم است که در سایه عملکرد مدیران امروز و گذشته باشگاه به وقوع پیوسته است. با توجه به کنار رفتن آبی ها از بزرگترین تورنمنت فوتبالی در سطح قاره، تغییرات مدیریتی در این باشگاه دور از ذهن نیست و احتمالا باید شاهد جدایی تعداد زیادی از مدیران و اعضای هیئت مدیره استقلال، پس از اعلام خبر رسمی حذف از آسیا باشیم.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.