خط قرمر ساپینتو روی نام یک استقلالی

ساپینتو در حالی شوک به باشگاه و بازیکنان استقلال وارد کرد که ابوالفضل جلالی مدافع چپ جوان و آینده دار استقلال نیکمت نشین شده است.

به گزارش پیامدنیوز، ابوالفضل جلالی (زادهٔ ۵ تیر ۱۳۷۷) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مدافع چپ برای باشگاه فوتبال استقلال در لیگ برتر خلیج فارس و تیم ملی ایران بازی می‌کند.

به نقل از اقتصاد۲۴، ابوالفضل جلالی مدافع چپ جوان و آینده دار استقلال که یکی از نماینده‌های این تیم در جام جهانی بود و عملکرد بسیار خوبی هم در بازی مقابل آمریکا داشت، بعد از بازگشت از تیم ملی به نیمکت تیم باشگاهی اش دوخته شد و ریکاردو ساپینتو با نیمکت نشینی متوالی این بازیکن نشان داد اعتقادی به جلالی ندارد و جعفر سلمانی را به او ترجیح می‌دهد.

سرمربی پرتغالی آبی‌ها حتی این موضوع را به خود جلالی هم گفته و بعید است این بازیکن در ادامه فصل هم فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا کند.

جلالی که بعد از حضور در جام جهانی امیدوار بود با بازی کردن در استقلال و ارائه نمایش‌های خوب جایی در ترکیب اصلی تیم ملی پیدا کند، حالا در اردوی اخیر تیم ملی حتی به تیم ملی دعوت هم نشد تا اثرات نیمکت نشینی‌های متوالی در استقلال برای این بازیکن بیشتر از قبل نمایان شود.

اتفاقی که کاملا در روحیه ابوالفضل هم تاثیر خودش را گذاشت و این بازیکن به لحاظ روحی هم دچار افت شده است. جلالی باید امیدوار باشد در ادامه بازی‌های لیگ نظر ساپینتو نسبت به خودش عوش شود و فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کند، وگرنه با ادامه این روند کارش برای حضور مجدد در تیم ملی خیلی سخت خواهد شد.

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.