جنجال‌آفرینی دنی آلوز در زندان هم ادامه پیدا کرد!

دنی آلوز در زندان هم جنجال‌آفرین شده و به نظر می‌رسد که درس عبرت نگرفته است.

به گزارش پیامدنیوز، وب‌سایت اسپانیایی ال کاسو فاش کرد که دنی آلوز، بازیکن برزیلی که دو ماه پیش به اتهام تجاوز بازداشت شده بود، درگیر جنجال جدیدی در اسپانیا شده است.

به نقل از ورزش سه، در واقع ماجرا از این قرار است که پس از زندانی شدن مدافع سابق بارسلونا، او مورد استقبال بسیاری از سوی زندانیان قرار گرفت. تا جایی که از زمان زندانی شدن آلوز، فروش پیراهن‌های او در زندان دو برابر شده است.

به گفته وب‌سایت کاتالونیایی، دنی آلوز محور یک طرح فروش سیگار در زندان برایان یک است. یکی از کسانی که آزادانه در سلول‌های زندان حرکت می‌کند، پیراهن‌های با نام و شماره دنی آلوز را جمع‌آوری می‌کند.

مسئولان به ورود حجم زیادی از پیراهن‌های بارسلونا به زندان اشاره کردند. به این شکل که همان فردی که پیراهن‌ها را برای آلوز می‌آورد تا او روی آنها امضا کند، در ازای این کار پاداشی مثل سیگار از آنها می‌گیرد و آنها را به مدافع سابق بارسلونا می‌دهد. این پیراهن‌ها بعضاً حتی از زندانیان به خانواده آنها داده می‌شود و این گونه به معامله گذاشته می‌شود.

این موضوع سیگار اما می‌تواند وضعیت بازیکن برزیلی را که از 20 ژانویه در زندان به سر می‌برد پیچیده‌تر کند. اگر ثابت شود که او به هر نحوی از این طرح سود می‌برد، ممکن است با اتهامات جدیدی از سوی دادگستری اسپانیا مواجه شود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.