۱۵ فوتی و ۵۴ قطع عضو در حوادث چهارشنبه‌سوری امسال!

رییس سازمان اورژانس کشور با اشاره به آخرین گزارش‌های مصدومیت و فوت ناشی از حوادث مربوط به چهارشنبه سوری، گفت: از ابتدای اسفند تا امروز ۱۵ نفر در حوادث مربوط با چهارشنبه سوری در کشور جان باخته‌اند.

به گزارش پیامدنیوز، جعفر میعادفر، درباره آخرین گزارش‌های حوادث مرتبط با چهارشنبه آخر سال، گفت: از یکم تا ۲۳ اسفند ماه ۱۴۰۱، کل مصدومین و فوتی‌های مرتبط با حوادث چهارشنبه سوری ۳۷۲ نفر بوده است که ۵۷ نفر از مصدومین بستری شده و شش نفر در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند. وی با بیان اینکه ۲۷۵ نفر از مصدومان درمان و از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند، افزود: همچنین ۲۳ نفر از مصدومان در محل حادثه از سوی نیروهای اورژانس درمان شده‌اند.

به نقل از ایسنا، به گفته میعادفر ، متاسفانه طی این مدت مجموعا ۱۵ نفر به دلیل حوادث مربوط به چهارشنبه سوری جان باخته‌اند که از این تعداد هفت نفر در تبریز، چهار نفر در تهران، دو نفر در همدان، یک نفر در ارومیه و یک نفر در قزوین بوده‌اند.

رییس سازمان اورژانس کشور گفت: همچنین طی این مدت ۵۴ مورد قطع عضو، ۹۰ مورد  آسیب به چشم، ۱۳۴ مورد سوختگی و یک مورد آسیب به آمبولانس اورژانس گزارش شده است. در عین حال بیشترین مصدومان به تفکیک استانی به ترتیب در استان‌های تهران با ۹۱ مورد مصدوم، آذربایجان شرقی با ۴۲ مورد و آذربایجان غربی با ۲۱ مورد مصدوم بوده‌اند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.