کدام خوانندگان وارد لیست سیاه وزارت ارشاد شدند؟

تعدادی از خوانندگان پاپ با پایان جشنواره موسیقی فجر وارد لیست سیاه دفتر موسیقی وزارت ارشاد شده اند و مجوز فعالیت و کنسرت هایشان فعلا صادر نمی‌شود.

به گزارش پیامدنیوز، در شرایطی که دفتر موسیقی وزارت ارشاد درباره این موضوع سکوت اختیار کرده، وزیر ارشاد شخصا درباره این موضوع اظهار نظر کرد.

به نقل از اعتمادآنلاین، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این باره تاکید کرد: اگر خواننده‌ای ممنوع‌الکار بود در جشنواره فجر شرکت نمی‌کرد، دلیل این‌که شرکت کرده‌اند این است که ممنوع‌الکار نبوده‌اند.

محمدمهدی اسماعیلی درباره این که برخی از خوانندگانی که در جشنواره فجر اجرا داشته‌اند پس از برگزاری کنسرت‌هایش مدعی شدند ممنوع‌الکار شده‌اند و اجازه برای اجرا نداشتند، گفت: هیچ خواننده‌ای که در جشنواره فجر شرکت کرده ممنوع‌الکار نبوده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: اگر خواننده‌ای ممنوع‌الکار بود، در جشنواره فجر شرکت نمی‌کرد، دلیل این‌که شرکت کرده‌اند این است که ممنوع‌الکار نبوده‌اند و چنین چیزی نداریم.

وی تاکید کرد: ما تلاش می‌کنیم به همه هم فضا دهیم، بله ما به کسانی که با مردم همراه بوده‌اند حتما باید نگاه دیگری داشته باشیم، حتما باید نگاه حمایتی داشته باشیم. ما به عنوان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موظف هستیم همه هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر را در حیطه کاری خودمان پوشش دهیم.

گفتنی ست مجوز کنسرت های سهراب پاکزاد، امید حاجیلی، آرش و مسیح و… به گفته نزدیکان این هنرمندان به دلایل نامعلوم در هفته های گذشته از سوی دفتر موسیقی وزارت ارشاد صادر نشده است.

این در شرایطی ست که پس از تاکید وزیر ارشاد به برگزاری کنسرت ها و همکاری مراجع ذیصلاح، بیش از دویست سانس کنسرت در ایران تا آخر سال قرار است روی صحنه برود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.