محتوای حکم جدید مرضیه برومند منتشر شد

در حکم مرضیه برومند، به‌عنوان مدیرعامل جدید خانه سینما، بر نقش مهم او در ایجاد همدلی در جامعه سینمایی، سامان‌بخشی به امور رفاهی سینماگران و ایجاد زمینه‌های بهبود وضعیت جامعه سینماگران ایران و ارتقای جایگاه اجتماعی خانه سینما تاکید شده است.

به گزارش پیامدنیوز به نقل از  خبرآنلاین، حکم محمدمهدی عسگرپور، رئیس هیات‌مدیره خانه سینما خطاب به مرضیه برومند، مدیرعامل جدید این نهاد صنفی از سوی سایت جامعه اصناف سینمایی رسانه‌ای شد.

بر اساس این خبر، در متن این حکم چنین آمده است:

«سرکار خانم مرضیه برومند

با سلام و احترام؛ نظر به دانش سینمایی، سوابق ارزنده و تجربیات قابل تحسین شما در حوزه‌های مختلف هنر و استناد به مصوبه هیأت‌مدیره خانه سینما به موجب این حکم، جنابعالی را به عنوان مدیرعامل «جامعه اصناف سینمای ایران» منصوب می‌نمایم.

سینمای ایران بیش از هر زمانی نیازمند همدلی و یکپارچگی است که برای این منظور لازم است ارتباط موثری بین مدیران خانه و مسئولین اصناف و دستگاه‌های دیگر برقرار شود. همچنین سامان‌بخشی به امور رفاهی سینماگران و ایجاد زمینه‌های بهبود وضعیت جامعه سینماگران ایران و ارتقای جایگاه اجتماعی «خانه سینما» جزو برنامه‌های هیئت‌مدیره است که بی‌شک نقش سرکارعالی در این مسیر بسیار مهم است.

بر خود لازم می‌دانم از تلاش‌های فراوان و ارزشمند جناب آقای منوچهر شاهسواری که در یکی از سخت‌ترین دوران مدیریت خانه سینما حضور مدبرانه و دلسوزانه‌ای داشتند، تشکر و قدردانی کنم. برایتان آرزوی موفقیت روز افزون دارم.»

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.