سمیعی: آجرلو از آبرویش زد و به استقلال آمد

معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: آجورلو از اعتبار و آبروی خود گذشت و به استقلال آمد و بر این باور بود در سال‌های اخیر به این تیم و هوادارانش ظلم شده و برای همین مدیرعامل استقلال شد تا از حق این تیم دفاع کند.

به گزارش پیامد نیوز، فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال در مصاحبه‌ای به صورت ویژه از مدیرعامل استقلال حمایت کرد. بخش‌هایی از مصاحبه سمیعی را در زیر می‌خوانید:

*سردار آجورلو در این مدت برای استقلال زحمات فراوانی کشید که بر هیچ کس پوشیده نیست؛ اگر امروز استقلال در صدر جدول قرار دارد و مدعی اصلی قهرمانی در لیگ بیست و یکم محسوب می‌شود نقش این مدیر توانمند و پر تلاش غیر قابل انکار است.

*متاسفانه جریان مسمومی به دنبال آن تا زحمات و خدمات مدیرعامل استقلال را زیر سوال ببرند و به اهداف شوم خود برسند؛ این جریان نه به دنبال زدن آجورلو بلکه به دنبال به حاشیه کشاندن استقلال هستند تا این تیم را از مسیر موفقیت دور سازد، چرا که حاشیه‌سازان به خوبی می‌دانند آجورلو ستون و خیمه‌گاه اصلی استقلال در مقطع کنونی است.

آجورلو از اعتبار و آبروی خود گذشت و به استقلال آمد، خیلی‌ها نمی‌دانند اما ‌وی پیش از اینکه مدیریت باشگاه استقلال را بر عهده بگیرد از چهار تیم که از لحاظ مالی شرایط بسیار بهتری از استقلال داشته و در سال‌های اخیر نتایج به مراتب بهتری از استقلال کسب کرده بودند پیشنهاد همکاری داشت اما به تمام آنها پاسخ منفی داد.

*آجورلو بر این باور بود در سال‌های اخیر به استقلال و هوادارانش ظلم شده است و برای همین مدیرعامل استقلال شد تا از حق این تیم دفاع کند، او از ظلم‌هایی که نسبت به این تیم شده، ناراحت بود و به استقلال آمد تا اجازه ندهد دیگر این جفاه ادامه پیدا کند.

 

*او از زمانی که به استقلال آمده، برای گرفتن حق استقلال با خیلی‌ها درگیر شد، او با افرادی بر سر منافع استقلال درگیر شد که بسیاری جرات نمی‌کنند در چشمان آنها نگاه کنند. او غرور، اعتبار، آبروی تمام سال‌های مدیریتش را به خاطر استقلال وسط گذاشته است اما هیچ حرفی نمی‌زند.

*هر روز برای استقلال بحران و حاشیه درست می‌کنند، نباید گفت اینها کجا هستند باید گفت این‌ها در همه جا حضور دارند و از تمام ابزار خود استفاده می‌کنند تا استقلال را زمین بزنند اما آجورلو ایستاده و برای سرافرازی استقلال به هیچکس باج نمی‌دهد.

*هواداران استقلال به هوش باشند، من این حرفها را زدم تا آنها بدانند همه برای زدن استقلال بسیج شده‌اند و مدیرعامل تیمشان هر روز با مشکلات ریز و درشت روبرو می‌شود، اما آجورلو ایستاده و دیگر اجازه نمی‌دهد مثل چند سال گذشته هر بلایی خواستند سر استقلال بیاورند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.