پیروانی: هیچ‌کس اجازه ندارد به تصمیم گل‌محمدی اعتراض کند!

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل‌محمدی صلاح دیده است که در نشست‌های خبری شرکت نکند و هیچ‌کس اجازه ندارد به این موضوع اعتراض کند.

به گزارش پیامدنیوز، افشین پیروانی پس از پیروزی ۳ بر ۲ پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار داشت: بازی خوبی بود و دو تیم خوب بازی کردند. یک مقدار باد اجازه بازی باکیفیت نمی‌داد، ولی خدا را شکر در لحظه‌ای گل زدیم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم و به همه اعضای تیم و هواداران تبریک می‌گویم.

وی در واکنش به اعتراض‌ها به غیبت گل‌محمدی در نشست‌های خبری افزود: هیچ‌کس اجازه ندارد اعتراض کند. مربیان دیگر هم نمی‌آیند، مگر این اتفاق‌ افتاد؟! گل‌محمدی صلاح دیده است در نشست‌ها شرکت نکند. من باید بگویم که چه مربیانی در نشست خبری شرکت نمی‌کنند؟ الان بهانه شده است که گل‌محمدی به نشست‌های خبری نمی‌آید. این همه سال آمده حالا پنج بازی هم به نشست نیامده است. فکر می‌کنم یک مقدار مته به خشخاش گذاشتن است، پس باید یک مقدار راحت‌تر از این موضوع بگذریم.

به نقل از تسنیم، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره این موضوع که سازمان لیگ ابلاغیه داده است تا سرمربیان تیم‌ها در نشست‌های خبری شرکت کنند، عنوان کرد: سه چهار مربی هستند که نه قبل، نه بعد، نه وسط و نه روز و نه شب در نشست‌ خبری شرکت نمی‌کنند. در سال گذشته هم بوده و در این فصل هم اتفاق افتاده است. صلاح سرمربی تیم ماست که در نشست خبری شرکت نکند.

 

پیروانی در پاسخ به این سؤال که «تا وقتی مربیان دیگر را جریمه نکنند، گل‌محمدی هم در نشست خبری شرکت نمی‌کند؟»، گفت: اگر مربیان دیگر را جریمه کردند و با آنها برخورد شد! این تصمیم نظر شخصی گل‌محمدی است. کنفرانس مطبوعاتی یک تصمیم شخصی است که یک مربی در آن شرکت کند. در همین راهرو هم خیلی از بازیکنان را دیدید که مصاحبه نکردند. سرمربی تصمیم گرفته است که خودش در نشست شرکت نکند و دستیارش را به نشست خبری فرستاده است. این‌طور نبوده است که هیچ‌کس در نشست شرکت نکند.

وی در واکنش به این موضوع که حضور سرمربیان تیم‌ها در نشست خبری ابلاغیه سازمان لیگ است و اینکه آیا ابلاغیه‌ای در این مورد به باشگاه پرسپولیس ارسال شده، خاطرنشان کرد: هیچ اجبار و ابلاغیه‌ای وجود ندارد. سرمربی ما تصمیم گرفته است که کمکش را بفرستد. من در جریان اجبار و ابلاغیه نیستم، ولی در نهایت تصمیم این بود که دستیار گل‌محمدی شرکت کند، با این حال برخورد خوبی هم نمی‌شود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره قضاوت داور بازی با تراکتور تصریح کرد: قضاوت داور خوب بود. شاید بازی هم مساوی می‌شد، ولی واقعاً قضاوت‌ها یک مقدار بهتر شده است. ان‌شاءالله همین روال ادامه داشته باشد. من همیشه می‌گویم که VAR را بهانه نکنیم. زمان ما هم VAR وجود نداشت و داوران بهترین قضاوت را می‌کردند.

پیروانی در پاسخ به این سؤال که «در بازی با سپاهان از ظرفیت حداکثری ورزشگاه آزادی استفاده می‌شود؟»، گفت: تمام تلاش ما این است که از حداکثر ظرفیت هواداری‌مان در بازی با سپاهان استفاده کنیم. ما هم پرطرفدارترین تیم هستیم و در حد توان‌مان تلاش می‌کنیم، ولی تصمیم‌گیرنده افراد دیگری هستند

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.